Святіший Патріарх Кирил spacer Руська Православна Церква spacer Українська Православна Церква spacer Помісні i Автономні Церкви spacer Канони Православної Церкви

Анатолій

Анатолій

Дата народження: 22 листопада 1958р.

Дата хіротонії: 15 лютого 1998р.

Дата постригу: 16 червня 1987р.

Країна: Казахстан

Біографія:

Народився 22 листопада 1958 р. в м. Переславль-Заліському Ярославської обл.  У 1974-1978 р. навчався в Переславському технікумі хімічної промисловості, працював водієм.

У 1981 р. вступив до Москоської духовної семінарії, в 1985 р. – до Московської духовної академії, яку закінчив у 1989 р. зі ступенем кандидата богослов’я.

З серпня 1989 р. викладач МДАіС, професорський стипендіат 1989/90 навчального року.

З вересня 1990 по квітень 1994 р. виконував послух старшого помічника інспектора МДАіС, з листопада 1990 р. заступник ректора з адміністративно господарської роботи.

16 червня 1987 р. прийняв чернечий постриг, 28 червня висвячений у сан ієродиякона, 18 липня – у ієромонаха, 10 квітня 1990 р. возведений у сан ігумена.

22 січня 1994 р. призначений намісником Нікітського і Данилового монастирів в Переславль-Заліському і будівельником Переславль-Заліського Нікольського жіночого монастиря.  7 квітня 1995 р. возведений у сан архімандрита.

15 лютого 1998 р.  був хіротонізований на єпископа Переславль-Заліського, вікарія Ярославської єпархії.  З березня по грудень 1998 р. був ректором Ярославського духовного училища.

28 грудня 1998 р. переведений на Магаданську кафедру.

З 8 жовтня 2000 р. єпископ Ялуторівський, вікарій Тобольської єпархії.

17 липня 2001 р. почислений на покій.

Рішенням Священного Синоду від 6 жовтня 2010 року (журнал № 96) призначений Преосвященним Костанайським і Петропавлівським.

25 березня 2011 р. Синодом Митрополичого округу Російської Православної Церкви в Республіці Казахстан призначений головою Господарського управління Митрополичого округу.

З 5 жовтня 2011 р. — Костанайський і Рудненський.

Освіта:

1985 р. – Московська духовна семінарія.

1989 р. – Московська духовна академія (кандидат богослов’я).

Єпархія: Костанайська єпархія (Правлячий архієрей)

Нагороди:

2013 р. – орден свт. Інокентія Московського III ст.;

2013 р. – орден «За заслуги перед Православною Церквою Казахстану»;

2018 р. – орден свщмч. Пимена Верненського (Митрополичий округ в Казахстані);

2018 р. – орден прп. Серафима Саровського III ст .;медаль прп.  Сергія Радонезького I ступеня.

E-mail:
Web-сайт:
http://keparhia.kz